Basha mesazh të qartë shqiptarëve: Me 8 korrik, bashkohemi për familjet dhe fëmijët tuaj

ShijakTV
Kryetari i Partisë demokratike, Lulzim Basha i bëri  thirrje publike qytetarëve, këtë të shtunë  për pjesëmarrje  masive në protestën e 8 korrikut para kryeministrisë. Teksa publikon një videomesazh për manifestimin e së hënës në orën 20, Basha e vë theksin  tek bijkojtimi qytetar në votimet e 30 qeshorit, ndërsa e......

Write My Paper – Professional Handpicked Paper Posting Provider

ShijakTV
Write My Essay Companies. Write My Essays is an on line essay producing company dedicated to delivering high-excellent academic producing to college students throughout the English-speaking world. Many thanks to our crew of academic composing superstars, we’ve served hundreds of pupils post significant-quality initial papers, and we can assistance you,......

Zgjedhje në 13 tetor? Gjata: Vetëm nëse largohet Rama

ShijakTV
“Për aq kohë sa Edi Rama të jetë kryeministrër, Partia Demokratike nuk do të marrë pjesë   as në zgjedhjet e 13 tetorit”. Kështu shprehet për Shijak Televizion sekretari i Çeshtjeve ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata ndërsa thotë, se pavarsisht dekretit presidencial, kusht i panegociueshëm i opozitës për të hyrë......