Video/ Masa e sigurisë për 34 të arrestuarit, protestuesit nuk ndalen as në gjykatë: Thirrje “Basha ik”!

Teksa ne gjykate po zhvillohet seanca per dhenien e mases se sigurise per 34 te arrestuarit, per shkak te protestes se 8 janarit, protestuesit,  kanë shpërthyer me thirrje: ‘Basha ik’.Në mbështetje të protestuesve kanë shkuar edhe Edmond Spaho, Klevis Balliu, Oerd Bylykbashi, Aldo Bumçi dhe Albana Vokshi.

%d bloggers like this: