Mbyllet protesta/ Berisha: Do të vijojnë edhe më të fuqishme, deri në fitoren e plotë!

Lideri historik, Sali Berisha njoftoi mbylljen e protestës, por theksoi se protesta do te vijoje, ne menyre edhe me te fuqishme se sot. Ai i shprehu mirenjohje demokrateve, ndersa akuzoi Bashen se po mbahet peng nga Rama dhe banditet me mjete dhune.

%d bloggers like this: