Berisha pritet me entuziasëm dhe ovacione në Shkodër/ Demokratët mbushin sallën

Ndryshe nga Basha, i ili u prit me protesta, ish kryeministri Sali Berisha eshte pritur ne Shkoder, me entuziazem dhe ovacione. Mijëra demokratë kanë mbushur pallatin e sportit të Shkodër për të pritur ish-kryeministrin Sali Berisha. Ne keto momente, lideri historik, po mban fjalen e rastit, para mbeshtetesve.

 

%d bloggers like this: