Berisha prezanton zëdhënësen e Foltores: Do kthehem kryeministër!

Floriana Garo do te jete drejtoresh e komunikimit ne Foltoten e Sali Berishes. Gjate konferences pee gazetaret, lideri historik i demokrateve,  tha se kjo lëvizje synon rikthimin e tij si kryeministër.

Dua të sjell para jush dokumentin më të rëndësishëm në historinë e pluralizmit shqiptar pas rrëzimit të komunizmit. Drejtoresha e komunikimit të kësaj nisme historike, që ka synim vendosjen e pluralizmit politik në Shqipëri, fitoren e PD dhe rikthimin e Sali Berishës si kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë.
<span;>Paraqes Floriana Garon, të cilën e njihni si gazetare të njohur suksesi në botën televizive shqiptare. Një studente e shkëlqyer dhe një konkurrente e suksesshme në garat e bukurisë në moshën e vet.

%d bloggers like this: