Çfarë po ndodh në selinë blu? Delegacioni nga senati amerikan në zyrën e Bashës, e pranishme dhe ambasadorja Kim

Kryedemokrati Lulzim Basha pritet të takohet gjatë ditës me një delegacion nga senati amerikan. Burime pranë selisë blu bëjnë me dije se në takim, do të jetë e pranishme edhe ambasadorja amerikane në vendin tonë Yuri Kim. “Në orën 15.00, kryetari Basha pret në takim në selinë e PD një delegacion nga senati amerikan”, konfirmon zyra e shtypit pranë Partisë Demokratike.

%d bloggers like this: