FOTO/ Vëlla Rama i sportit dhe Rang Roveri luksoz, darkë në Rradhimë, vere qindra euro nje shishe?

Nje Rame ne Tirane e nje ne Vlore. Duket se Olsi Rama, vellai i kryeministrit te vendit ka zgjedhur Rradhimen ne Vlore te qetesohet e pushoje ne keto dite te trishta. Ne oret e mesnates nje darke me mysafir qe priten ne lokalin beach bar, ai pasi ka ftohur shishet e veres ne enen me akull, ka nisur darken fillimisht vetem. Ajo qe nuk del nga vemendja eshte makina e tij luksoze Range Rover prodhim i fundit. Nuk eshte Range ardhur nga USA sic pretendonte kryeministri pak muaj me pare per makinen e te vellait. Drejtori i klubit te Partizanit sigurisht ka mundesi te jete komod ne zgjedhjen e automobilit te kushtueshem, si shefi i ekipit. Makina me targat e dukshme ndoshta eshte dhurate transporti apo prone e vellait te Kryeministrit?!Detajet gjithnje bejne diferencen..
Nderkohe nga pamjet duken dy shishe vere nji Cheverny blanc dhe nji Tank Garage Skin.
Cheverny blanc eshte nje vere e kushtueshme rreth 100 euro kurse Tank Garage eshte diku te 700 euro. Ndoshta jane vetem shishet te tilla, por ambalazhi flet per nje nate te shtrenjte ne kete tavoline..

%d bloggers like this: