Video/ Çfarë i ndodhi Ramës në stadium?!

Ndersa po zhvillohet ndeshja Shqipëri-Francë, tifozët kanë një mesazh për kryeministrin Rama. Në mes të stadiumit, me thirrje Rama ik dhe me banderolë ku shkruhej “Rama ik” ata  kërkuan largimin e kreut të qeverisë.

Kjo dallohet qartë tek video e siguruar nga ShijakTv:

 

Lini Nje Koment