E fundit/ I përfshirë në ngjarjen e Durrësit? Ku ishte Erion Braçe kur ndodhi atentati…

Ish kryeministri Sali Berisha, tekdas citon mesazhin e një qytetari dixhital, ka bërë publik denoncimin, ku thuhet se i implikuar në atentatin  ndaj prokurorit Arjan Ndoj, pasditen e së premtes, është edhe zëvendës kryeministri Erjon Braçe. Sipas denoncuesit, Braçe dhe Fredi Kokoneshi janë përfshirë në atentatin e ndodhur ne Shkozet.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Braçe i pluhurit me Kokoneshin e tij trafikant akuzohen te implikuar ne atentatin e Shkozetit!

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale! sb

Pershendetje doktor jam nje qytetare nga lushnja desha te beja nje denoncim per sa i perket atentatit te prokurorit arjan ndoj. para disa dites nje lokal ketu ne zone eshte pare kryetari fredi kokoneshi me nje person ishte rreth 25 vjec djal i ri bjond dhe i therriste gest te linte pershtypjen si orges bilbili dhe me mbrapa ka ardhur zv.kryemistri brace.

ne bisede e siper z.kokoneshi ka thene e duam ta shikojme te katandisur ate prokuror u be ai te dali kunder nesh. te lutem jam familjare dhe dua te jem anonine se skam ndermend te kem fatin e shume njerzve te vrare ketu.

Lini Nje Koment