Foto/ PD dhe familjarë homazhe pranë memorialit të Hajdarit

Foto/ PD dhe familjarë homazhe pranë memorialit të Hajdarit

Kurora me lule nga ish-kryeministri Berisha, kryetari i PD Lulzim Basha, eksponentë të PD dhe familjarë pranë  memorialit të Azem Hajdarit në përkujtim të 21 vjetorit të humbjes së tij.

Foto/ PD dhe familjarë homazhe pranë memorialit të HajdaritFoto/ PD dhe familjarë homazhe pranë memorialit të Hajdarit

Lini Nje Koment