Çfarë po ndodh? Basha e Meta takim kokë më kokë në Presidencë

Çfarë po ndodh? Basha e Meta takim kokë më kokë në Presidencë

Kriza plitike dhe zhvillimet e fundit në vend kanë intesifikuar edhe lëvizjet e aktorëve kryesor të politikës. Këtë të martë  Presidenti i vendit Ilir Meta ka pritur në një takim kreun e PD-së Lulzim Basha në zyrën e tij në Presidencë. Burimet bëjnë me dije për Shijak Televizion se takimi midis tyre   ka zgjatur rreth 1 ore, ndërsa asnjë prej zyrave të shtypit nuk ka dhënë detaje lidhur me këtë takim.

Lini Nje Koment