Bileta e udhëtimit, Ruçi në Janinë për Kajmakun

Dosja “Kajmaku” është zvarritur nga institucionet përgjegjëse pavarësisht publikimit të fakteve të pakundërshtueshme nga Partia Demokratike, çka vërteton se kryebashkiaku i ëmëruar nga Rama në Vorë po mbrohet.

Ish-Kryeministri Sali Berisha referuar qytetarit digjital publikon fakte tronditëse. Sipas tij, Kryeministri ram aka dërguar Kryeparlamentarin Gramoz ruçi në Janinë me shuma të mëdha për të mbyllur çështjen Tora!

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, është investuar vetë Rama dhe ka dërguar Gramoz Ruçin në emrin e tij për të mbyllur këtë pazar.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha:

Edvin Mafia dhe Jorgo Kajmaku dergojne Ruçin me shuma te medha ne Janine per te mbyllur ceshtjen Tora!

Keto jane akuzat e fundit te qytetarit dixhital!

Lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendetje dr uroje te jeni mire.Burime konfidenciale nga Janina me treguan se po zhvillohet nje loje e piset per shpetuar Ramen per rastin Kajmaku. Nje burim prane gjykates se Janines ben te ditur, duke ruajtur anonimatin, se jane paguar shuma shume te medha parash ne nivelet me te larta te Gjykates se Janines per te nxjerre te ‘pafajshem’ Kajmakun. Eshte investuar vete Rama dhe ka derguar Gramoz Rucin ne emrin e tij per te mbyllur kete pazar. Data e gjygjit mendohet te jete dita e Marte, date 10 Shtator.

%d bloggers like this: