Basha: Rama mbron klientët, gjobit sipërmarrjet e vogla

Basha: Rama mbron klientët, gjobit sipërmarrjet e vogla

Lideri i demokratëve Lulzim Basha ka shpërndarë një video në profilin zyrtar dhe ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Rama për jetën luksozë që bën, ndërsa zhyt në varfëri shqiptarët.

“Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen lluksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij”, shkruan Basha në profilin zyrtar.

Lini Nje Koment