Video/ Muzikë dhe qëndresë, ja çfarë po ndodh para Teatrit Kombëtar

Prej orës 7 të mëngjesit të sotëm Policia Private  dhe ajo e Shtetit kanë rrethuar Teatrin Kombëtar. Qëndrestarët vijojnë të qëndrojnë aty për ta mbrojtur, ndonëse ka pasur edhe përplasje fizike mes tyre dhe efektivëve.

%d bloggers like this: