Flet Edmond Budina: Dita më e keqe e jetës sime

Regjizori i njohur Edmond Budina i emocionuar ëshët shprehur para kamerave se kjo është dita më e keqe e jetës së tij dhe se nuk ja fal atë cka ndodhi sot Edi Ramës. Budina është larguar me forcë dhe barbarisht nga Policia e Shtetit, në momentin e rrethimit të godinës.

%d bloggers like this: