Autoambulanca godet qytetarin, publikohet video

Autoambulanca godet qytetarin, publikohet video

Ish-deputeti i Partisw Demokratike Ervin Salianji ka postuar një video, ku duket një qytetar i shtrirë në bulevard në gjendje kritike.

“Qytetarët më lajmërojnë se autoambulanca ka goditur një prej protestuesve dhe është larguar. Ambulanca tjetër ka ardhur pas 40 minutash”, shkruan Salianji.

Lini Nje Koment