DENONCIMI/ Rama terror në administratën e Vlorës…

Deputeti i LSI Endrit Braimllari ka publikuar mesazhe që sipas tij kanë mëbrritur në telefonat e punonjësve të administratës në Jug të vendit. Bëhet fjalë për mesazhe ku iu kërkohet të jenë të pranishëm nesër në takimin e kryeministrit Edi Rama në Vlorë, ndërkohë që kërkohet përgjegjësi nga çdonjeri.

Kjo thirrje vjen në kohën kur opozita nesër do të zhvillojë një protestë të madhe në kryeqytet.

Statusi i plotë:

Shikoni Terrorin qe i ben Edi Rama administrates se Jugut per te marre pjese ne antimitingun ne Vlore. Qytetaret ta refuzojne kete Kryeminister antikombetar qe mjetin e vetem per te mbajtur pushtetin ka presionin dhe terrorin me buken e gojes se qytetareve.

Te gjithe me 16 Shkurt, ora 11, ne “Bulevardin Deshmoret e Kombit” 

%d bloggers like this: