Basha pritje madhështore në Laç: PD do ju dalë zot (video)

Lideri i Partisë Demokratike Lulzim Basha u prit nga qindra qytetarë në Laç. Pas Lezhës, Basha vizitoi Laçin, qendrën e Kurbinit për të takuar dhe për të biseduar me qytetarët. Por nga ecja e zakonshme përmes qytetit, eventi është kthyer në një miting për shkak të numrit të madh të qytetarëve që dolën të prisnin Bashën. Ai tha se Rama nuk është kryeministër i shqiptarëve por i krimit dhe se PD do iu dalë zot kurbinasve.

Posted by Shijak Televizion on Monday, 4 February 2019

Lini Nje Koment